Ukash Satın Alma

Ukash satın alma işlemini basit adımlarla tamamlayabilirsiniz.

Bizimle Ukash alım işlemi dahil tüm konuda 3 kanaldan iletişime geçebilirsiniz.

– Skype üzerinden
– Telefon üzerinden
– Canlı yardım üzerinden

Öncelikle bizimle iletişime geçip hesap bilgilerimizi almanız gerekmektedir, hesap bilgileri cep telefonunuza SMS olarak gönderilecektir.

Hesap bilgimizi alırken işlem türünüze göre hesap bilgisi istemenizde fayda vardır. İnternet üzerinden havale yaparken hızlı şekilde havale yapabilir, isterseniz EFT yapabilirsiniz.

Eğer banka hesabınız yoksa bankamatiklerden kartsız işlem yaparak bize ödeme yapabilirsiniz. Unutmayınız ki bankamatiklerde kesinti olabilmektedir, bu nedenle mümkünse kesinti olmayan bankamatikleri tercih edebilirsiniz. Bankamatik kesinti ücretleri en az 5 TL olup 10 TL kesen bankalarda vardır. Bu kesintiler siz değerli müşterilerimize ait olduğundan almak istediğiniz tutarın üzerine ekleyerek işlem yapmalısınız.

Hesap bilgimizi alıp ödeme yaptıktan sonra bizimle tekrar iletişime geçmelisiniz ve ödeme bildirimi yapmalısınız. Hangi bankadan hangi isimden kaç TL yatırdığınızı iletmelisiniz. İşlem detaylarının sizden isteneceğini lütfen unutmayınız. Size sorulacak sorular işlem güvenliği nedeniyle olacaktır.

Ödeme bildiriminizin ardından işlem yaptığınız bankada ki hesabımızı kontrol ediyor ve size pin numaranızı SMS olarak iletiyoruz. Kontrol işlemi bize bildirim yapmanızın ardından 2 dakika kadar sürmektedir.

Size iletilen pin numarası ana merkezin sisteminden üretilmektedir ve 1 yıl geçerliliği vardır. Pin numaralarında hata veya sorun kesinlikle yaşamazsınız.

Canlı yardım ekibimiz pin numaranızı aldıktan sonra da yanınızdadır. Her türlü soru ve sorunlarınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sitemiz ve şirketimiz üzerinden aldığınız tüm pin numaralarını sitemizde bulunan KULLANIM ŞARTLARI na uygun kullanacağınızı kabul edersiniz, Türkiye yasa ve kanunları çerçevesinde kullanmanız gerekmektedir.

UkashCardTR markası bir Göknar Finans Yatırım Ltd. Şti iştirakıdır.
UkashCardTR © - 2016