Ukash Kullanımı

UkashCardTR; Göknar Finans Yatırım Ltd. Şti. kayıtlı markasıdır.
Şirketimiz üzerinden aldığınız/alacağınız tüm pin numaraları için aşağıdaki şartları kabul etmiş olursunuz.
Aşağıdaki şartları dikkatli şekilde okuyunuz ve kabul etmediğiniz bir madde olması durumunda şirketimiz üzerinden Ukash hizmeti (Ukash pin numarası) satın alma işlemi gerçekleştirmeyiniz.

Ukash Kullanımı
Ukash bir ön ödemeli kart sistemidir. Bu sistem doğrultusunda internet üzerinde Ukash ile ödeme kabul eden sitelere kolay, hızlı ve anonim para yatırma işlemi gerçekleştirebilirsiniz.
Ukash kullanımının takibi; ana merkezin sistemi desteklemediği için mümkün değildir. Bu nedenle şirketimizden Ukash pin numarasını aldığınızda hangi sitede kullanacağınız tamamen kendi sorumluluğunuzda olacaktır ve olmaktadır.
Şirketimizden aldığınız pin numaralarını amacı dışında kullanmayın. Eğer Türkiye de Ukash pin numarasını kullanacaksanız; Türkiye yasa ve kanunları çerçevesinde kullanmalısınız. Türkiye üzerinden erişim engeli olan sitelere farklı yollarla erişmeniz ve Ukash pin numarasını o sitede kullanmanız sonucunda oluşabilecek, doğacak hukuki/yasal sorunlardan kullanıcı olarak sizin sorumlu olduğunuzu kabul edersiniz. Bu tür durumda şirketimiz Göknar Finans Yatırım Ltd. Şti. sorumlu tutulamaz.
Hizmetlerimizi kötüye kullanmayın. Örneğin, hizmetlerimize müdahale etmeyin veya talimatların dışında başka bir yöntemle erişmeye çalışmayın. Hizmetlerimizi yalnızca yasaların izin verdiği şekilde kullanabilirsiniz. Şartlarımıza veya politikalarımıza uymamanız halinde tarafınıza hizmet verilmesi durdurulabilir.
Hizmetlerimizi kullanmanızla bağlantılı olarak iletişim adresinize duyurular, iletiler ve diğer bilgileri gönderebiliriz.

Ön Ödemeli Kart Sistemi
UkashCardTR markası Ön Ödemeli Kart Sistemleri altında vermektedir. Ukash bu sisteme dahildir.
Ön Ödemeli Kart Sistemi ile internet üzerinden hızlı, kolay ve anonim ödeme yapabilir, kredi kartınıza ihtiyaç duymadan güvenli işlem gerçekleştirebilirsiniz.
Ön Ödemeli Kart Sistemi sadece internet üzerinden ödeme yöntemi olarak kullanılabilir. 3. şahıslara ödeme yapmak için ve yasa dışı işlemlerde kullanmayınız.

Güvenlik ve Gizlilik
Şirketimiz Göknar Finans Yatırım Ltd. Şti. ye ait UkashCardTR.com sitemiz üzerinden yapacağınız tüm işlemler kişiye özel işlemlerdir ve 3. Şahıslar tarafından görülemez.
Hesap bilgilerimiz şirketimize ait olduğundan kesinlikle 3. Şahıslara hesap bilgilerimizi iletmeyiniz. İletmeniz durumunda 3. şahısların sizin yerinize veya sizin adınızdan bizimle iletişime geçme ihtimali ve bu doğrultuda para kaybetme riskiniz doğar. Hesap bilgilerimizi kimseyle paylaşmayacağınızı taahhüt etmiş bulunmaktasınız. Aksi durumda sorumluluğun size ait olduğunu kabul etmiş bulunmaktasınız.
Bilgisayarınızın güvenliği size aittir ve bilgisayarınızda bulunan bir virüs sonucunda şirketimiz üzerinden sizin adınıza iletişime geçilmesi durumunda yaşayacağınız para kaybından şirketimiz sorumlu tutulamaz. Bilgisayarınızın güvenliğini virüs programlarıyla sağlamalısınız ve programları sürekli güncel tutmalısınız.
Şirketimiz bilgilerinizi kesinlikle paylaşmayacağından dolayı tarafınıza bizim adımızdan farklı kanallarla iletişime geçilmez. Bu tür durum yaşanırsa bilgi paylaşımında kesinlikle bulunmayınız. Bizimle iletişim kurarak durumu derhal bildiriniz.

Hukuki Sorumluluk
Şirketimizden alınan pin numaralarının kullanılacağı sitede ki kurallara uymak sizin sorumluluğunuzdadır. Yaş sınırı, yasal sorumluluklar gibi konularda aksi bir durum yaşanırsa bu durumdan şirketimiz sorumlu tutulamaz ve tüm sorumluluğun size ait olduğunu kabul edersiniz.
Şirketimiz tarafından kullanıcıya sunulan hizmet(Ukash kodu) ile 9337 sayılı Kabahatler Kanunu’nda kabahat ve 5237 sayılı Türk Ceza Kanunu’nda suç olarak vasıflandırılan işlemler tesis edilemez. Bu hizmet(Ukash kodu), hiçbir şans oyunu/bahis/kumar sitesinde kullanılamaz, ön ödeme isteyen kişilerle paylaşılamaz, e-posta/sms/telefon/posta/faks yoluyla bir başkasına gönderilemez. Aksine davranışta bulunanlar, şirketimiz Göknar Finans Yatırım Ltd. Şti.’yi herhangi şekilde sorumlu tutamaz.

Hizmetlerde Değişiklik ve Kaldırılma
Şirketimizin; vermiş olduğu hizmetlerde değişiklik yapma, özellik ekleme veya kaldırma, hizmeti tamamen kullanımdan kaldırma veya hizmeti tamamen durdurma hakkı vardır.
Kullanıcı olarak istediğiniz zaman şirketimizden hizmet(Ukash kodu) almayı bırakabilirsiniz. Şirketimiz; kullanıcıya hizmet vermeme hakkına sahiptir ve gerekli durumlarda, kullanım şartlarını ihlal eden durumlar tespit edildiğinde kullanıcıya hizmet vermeyi durdurabilir.

Şirketimiz Tarafından Reddedilen Sorumluluklar
Göknar Finans Yatırım Ltd. Şti. hiçbir belirli vaatte bulunmamaktadır. Örneğin hizmetler içerisinde yer alan kod içeriği, bir başka Ön Ödemeli Kart Sistemi bünyesinden çekilerek size sunulmuş ise bunun güvenilirliği, kullanılabilirliği veya ihtiyaçlarınızı karşılaması hakkında hiçbir taahhütte bulunmamaktayız. Hizmetleri bir başka web sitesi üzerinden aynen aktarabiliriz.
Göknar Finans Yatırım Ltd. Şti. sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti, silinme, kayıp, işlemin veya iletişimin gecikmesi, bilgisayar virüsü, iletişim hatası, hırsızlık, imha veya izinsiz olarak kayıtlara girilmesi, değiştirilmesi veya kullanılması hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Şirketimizin verdiği hizmetlerden doğan sorumluluklar
Yasaların izin verdiği durumlarda, Göknar Finans Yatırım Ltd. Şti. kaybedilen kârlardan, gelirlerden veya verilerden; mali kayıplardan veya dolaylı, özel, arızi, cezai zarar veya tazminatlardan sorumlu tutulamaz. Göknar Finans Yatırım Ltd. Şti. hiçbir durumda, öngörülebilir olmayan hiçbir kayıp veya zarardan sorumlu değildir.
İş bu şartlarla ilgili her türlü anlaşmazlıklardan ötürü İstanbul mahkemeleri ve icra daireleri yetkilidir. Hem Göknar Finans Yatırım Ltd. Şti. hem de siz, bu mahkemelerin yargı yetkisini kabul etmektesiniz.
Eğer 16 yaşından küçükseniz ve bu Hizmet Sözleşmesini anlamadıysanız, size açıklaması için sorumlu bir yetişkinden yardım isteyin ve bu sitede herhangi bir işlem yapmayınız.

UkashCardTR markası bir Göknar Finans Yatırım Ltd. Şti iştirakıdır.
UkashCardTR © - 2016