Ukash Kart Satış

GÖKNAR FİNANS YATIRIM ŞTİ LTD  markası olan UkashcardTR olarak, dünya üzerindeki ve Türkiye’deki bir çok internet sitesinde para yatırma yöntemi olarak kullanılan ukash kartlarının yasal olarak satış hizmetini sunmaktayız.

Firmamız ve web sitemiz bayram özel gün tatil olmaksızın haftanın 7 günü satış hizmet vermektedir.

Ukash kartınızı banka havalesi, eft veya bankamatikten yatırarak bizden çok kısa sürede teslim alabilirsiniz. Ön ödemeli kartlar olarak kendi sektöründeki en deneyimli satış temsilcilerimiz ile sitemizde yazan aktif skype adresimizden, telefon numaralarımızdan veya canlı yardım üzerinden temas edebilir, ukash ile ilgili her türlü bilgiyi en detayına kadar müşteri hizmetlerimizden öğrenebilirsiniz. Ödemenizin ardından bizimle iletişime geçtikten sonra size 19 haneden oluşan Ukash pin numarasını iletilmektedir. Bu pin numaraları tek kullanımlık olup 1 yıl geçerliliği vardır.

Para yatırmak istediğiniz sitelere hiç bir sorun yaşamadan hızlı yatırım yaparak size bir çok avantaj sağlayacak Ukash Kartı en güvenli ve ucuz olarak bizden temin edebilirsiniz.
Ukash kart , kimlik bilgilerinizi hiç bir site veya 3. şahıslarla paylaşmadan %100 güvenilir ve %100 yasallık ile ekonomik olarak almanıza olanak sağlayan www.ukashcardtr.com olarak bugüne kadar daima bizleri tercih edip, bize her zaman güvendiğiniz için sizlere çok teşekkür ederiz.

 

GÖKNAR FİNANS YATIRIM ŞTİ LTD

Kurulduğu günden bu yana sektöründe öncü durumda olan Göknar Finans Yatırım; sürekli takip edilen, taklit edilen ve sektörde lider pozisyonda yön çizen bir firma rolündedir.Bünyemizde yazılım departmanımız siz değerli müşterilerimizin bilgilerine saygı duyarak adımızı kullanan diğer kişiler üzerinden dolandırılmanızı engelleyen özel yazılımlar üretmiştir. Ayrıca kurumsal web sitemiz üzerinden hizmetini verdiğimiz Ukash pin numaralarının kredi kartı ile satış sisteminin tasarlanması ve hizmete açılması Türkiye de sektörde bir ilk olmuştur, müşteri temsilcilerimiz özel eğitimlerden geçerek sizlere en iyi hizmeti verebilme adına yılın 365 günü, günün 21 saati destek ekibimiz online durumdadır.

Biz; sizin sayenizde gelişen bir şirketiz. Her türlü soru ve yorumlarınızı [email protected] adresine gönderebilirsiniz. Tüm mailler özenle incelenmekte ve dikkate alınmaktadır.

UkashCardTR markası bir Göknar Finans Yatırım Ltd. Şti iştirakıdır.
UkashCardTR © - 2016