Ukash Bozdurma

Satın aldığınız ukash kartlarını kullanmaktan vazgeçtiğinizde bozdurma yoluna gidebilir ve kartınızı yeniden nakde çevirebilirsiniz. Ukash bozdurma olarak adlandırılan bu işlem için sadece birkaç dakikanızı ayırmanız yeterli olacaktır. Kartınızı bozdurmak istediğinizde UkashCardTR üzerinden canlı destek hattımız aracılığı ile ekiplerimizle irtibata geçmeniz gerekmektedir. Dilerseniz telefon numaralarımızı arayarak da kartınızın bozdurulması talimatını ekibimize iletebilirsiniz.

Sizden gelecek olan bozdurma talimatı doğrultusunda ekibimiz derhal kartınızın bozdurulması işlemini başlatacaktır. İşlem tamamlandığında ödemeniz haftanın gününe bağlı olarak 1 saat içinde yapılmaktadır. Haftasonu ve iş saatleri dışında ki sürelerde ödeme istediğiniz bankaya göre süreç uzayabilir. Bu sürenin sonunda ukash kartınız için ödediğiniz ücret banka hesabınıza aktarılacaktır.

Bozdurma işleminde döviz kurları dikkate alınmaktadır. Bu nedenle kartınızı bozdurduğunuzda banka hesabınıza geçen ücret, kartınızı satın alırken ödediğiniz ücretten daha düşük olmaktadır. Kartınız bozdurulduğunda banka hesabınıza ücret Türk Lirası cinsinden yatırılmaktadır. Ayrıca UkashCardTR tarafından en yüksek kurlar dikkate alınarak işleminiz gerçekleştirilmektedir. Bu nedenle ukash bozdurma için sitemiz en doğru adres olmaktadır!

Sadece tek bir adımda kartınızı yeniden nakde çevirebilirsiniz. İşleminiz profesyonel ekiplerimiz tarafından en kısa sürede gerçekleştirildiği için beklemenize ve zaman kaybetmenize gerek kalmamaktadır. Hızlı ve güvenilir işlem keyfini yaşayabilmek için ukash satın alma ve bozdurma işlemlerini sitemiz üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Ukash bozma işlemi Ukash satış işleminden tamamen farklıdır. İnternet dolandırıcılarının ukash kart bozdurma uygulaması konusunda da aktif bir şekilde çaba sarf ettikleri bilinmektedir. Ukash alırken işlem yaptığınız hesabı bildiğiniz için karşınızda bir kişi/kurum bulabilirsiniz fakat Ukash bozdurma işleminde önce pin numaranızı ilettiğiniz için, ilettiğiniz kişi o pin numarasını işleme alıp sizinle iletişime engellerse kiminle iletişime geçeceğinizi bilemezsiniz. Dolandırıcılar tarafından mağdur edilmemek için hem ukash satın alma hem de ukash bozdurma işleminizi şirketimiz üzerinden gerçekleştirmenizi öneririz.

UkashCardTR markası bir Göknar Finans Yatırım Ltd. Şti iştirakıdır.
UkashCardTR © - 2016