S.S.S

+ Ukash Kart nedir?

– Ukash, internet üzerinde kullanılan 19 haneden oluşan 100% yasal ve 100% güvenli ön ödemeli bir pin numarasıdır.

+ Ukash Kart ı nasıl satın alabilirim?

-Almak istediğiniz ukash pin ücretini hesap numaramıza havale yaptıktan sonra Ukash kart satın alma işlemini hızlı ve güvenilir olarak bölümün gerçekleştirebilirsiniz.
YA DA
– Satın alma işlemini hızlı ve güvenilir olarak skype üzerinden gerçekleştirebilirsiniz, yapmanız gereken tek şey ukashtr.com kullanıcı adlı skype adresimizi listenize ekleyerek iletişime geçmektir.

+ Hesap numalarınıza nereden ulaşabilirim?

– Telefon üzerinden, canlı yardımdan ya da skype adresimizi ekleyerek bizimle iletişime geçebilir ve havale yapacağınız banka hesap bilgimizi isteyebilirsiniz.

+ Havaleden sonra bana Ukash Kart kartı mı gelecek?

– Hayır, Ukash Kart gerçek anlamda bir kart değildir, 19 haneden oluşan pin numarasıdır, adresinize herhangi bir kart iletilmemektedir, havalenizden sonra SMS ile size 19 haneli pin numarası iletilecektir.

+ Havaleden sonra ne kadar sürede pin numarasını iletiyorsunuz?

– Havalenizi yaptıktan sonra telefon ile, skype üzerinden veya canlı yardımdan bize havale bilgilerinizi iletiyorsunuz, ardından havalenizi kontrol edip ukash pin numaranızı hemen SMS ile iletiyoruz, 1-2 dakika içinde pin numaranız size iletilmiş oluyor.

+ Havale yaptım fakat skype giremiyorum, nasıl pin numarasını alabilirim?

– Eğer havale yaptıysanız bize telefon numaralarımızdan veya sitemizde ki Canlı Destek üzerinden bize ulaşmanız gerekmektedir. Havale bilgilerinizi detaylı şekilde bize ilettikten sonra ödemeniz kontrol edilip pin numaranız SMS ile gönderilecektir.

+ Sizden aldığım Ukash pin numarasını yükledim, tekrar aynı numarayı kullanabilir miyim?

– Malesef Ukash pin numaraları tek kullanımlıktır. Kullandıktan sonra tekrar yükleme yapmak isterseniz bizden ayrı bir pin numarası almanız gerekmektedir.

+ Ukash pin numarasını 2 gün sonra yüklemek istiyorum, iptal olur mu?

– Ukash pin numarasının 1 sene geçerliliği vardır, satın aldığınız pin numarasıyla 1 sene içinde istediğiniz zaman sorunsuz hemen yükleme yapabilirsiniz.

+ Ukash pin numarasını hangi şartlarda kullanabilirim?

– Şirketimizden almış olduğunuz pin numarasını Türkiye yasa ve kanunları çerçevesinde kullanmalısınız. Sitemizde bulunan YASAL UYARI bölümünü dikkatle okuyunuz. Bizden hizmet alan tüm müşterilerimiz bu kuralları kabul etmiş sayılmaktadır.

+ Sizden aldığım pin numaraları orjinal mi?

– Tüm pin numaraları ana merkezin kendi sisteminden otomatik olarak alınmaktadır ve size iletilmektedir. Pin numaralarını kullanırken pinden kaynaklı hiçbir sorun yaşamazsınız.

+ Hangi günler ve hangi saatlerde hizmet veriyorsunuz?

– Yılık her günü 365 gün, sabah 08:00 – 05:00 arası günün 21 saati size hizmet vermekteyiz. Bu saatler arasında bize skype, canlı yardım ve telefon ile ulaşabilirsiniz.

UkashCardTR markası bir Göknar Finans Yatırım Ltd. Şti iştirakıdır.
UkashCardTR © - 2016